Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Walsh Robertson posted an update 4 months ago

  با نام Prozac بهتر یکی از داروهای ضد افسردگی در سراسر جهان است. اگرچه اثرات مفید بی شماری برای درمان اختلالات مانند افسردگی یا اضطراب دارد ، اما نمی توان به راحتی آن را گرفت ، زیرا همچنین می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. یک بررسی جدید در مورد درمان اضطراب در مبتلایان به اختلال طیف اتیسم خاطر نشان می کند که تا کنون مطالعات بسیار کمی در زمینه درمان اضطراب کودکان اتیستیک صورت گرفته است.

  اینکه فلوکستین را قبل، بعد و یا همراه غذا مصرف کنید اهمیتی ندارد. برای اطمینان بیشتر از عدم تاثیرات منفی دارو بر جنین بهتر است با متخصص اعصاب و روان مشورت نمایید. این دارو را پزشک برای این برای شما تجویز کرده که در حالت طبیعی سودش از ضررش بیشتر است.

  بی خوابی، ناراحتی، افزایش شدید انرژی و یا حرکات جسورانه نیزازعوارض این دارو است. اگرسابقه اختلال دوقطبی (جنون ادواری) و یا تمایل بخودکشی درخانواده دارید به پزشک معالج خود اطلاع دهید. فلوکستین یک داروی ضد افسردگی از گروه مهارکننده‌های بازجذب سروتونین است که استفاده از آن برای درمان افسردگی، اختلال وسواسی اجباری، اختلال هراس و پرخوری عصبی پذیرفته شده‌است. حیطه اثر این دارو بسیار گسترده‌تر از موارد ذکر شده‌است و تنها پس از مصرف منظم آن اثرات مطلوب حتی ناخواسته ای در هر مصرف‌کننده دارد. از فلوکستین با نام تجاری پروزاک، با عنوان «داروی قرن» یاد و ستایش می‌شود. در صورت مصرف همزمان با داروهای ضد افسردگی مهارکننده آنزیم، مانند SSRI ها و سه حلقه ای ها، ممکن است نیاز به کاهش دوز داروهای ضد صرعی که توسط سیستم میکروزومی سیتوکروم P-450 در کبد متابولیزه می شوند، وجود داشته باشد.

  قرص فلوکستین با نام دیگر پروزاک از دارو های معروف می باشد که به منظور درمان نمودن افسردگی استفاده می گردد. هر انسانی امکان دارد در طول زندگی‌ اش است افسردگی را تجربه نماید؛ لذا مصرف نمودن داروی فلوکستین، موضوع ناشناخته ‌ای نیست. اما علاوه بر تزریق انسولین روزانه پزشک متخصص ممکن است برخی از ورزش های مناسب و همچنین برخی از رژیم های غذایی را برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 تجویز کند.

  داروهای مهارکننده ی اختصاصی این پمپ های جمع کننده ی سروتونین که پاروکستین یکی از آنهاست، با مهار بازجذب سروتونین به داخل سلول ها منجر به باقی ماندن سروتونین در فضای بین سلولی در مغز و در نتیجه تحریک بیشتر سلول های عصبی می شوند. دوست عزیز برای مشورت در مورد چگونگی مصرف دارو قبل از بارداری و در دوران بارداری حتما با پزشک متخصص مشورت کنید. اگر زمینه افسردگی داشته باشید و تحت نظر پزشک نباشید متاسفانه افسردگی بعد از زایمان اجتناب ناپذیر خواهد بود. دکتر ترانه موذنی، مشاور و متخصص روانشناسی، طرحواره درمانی و آموزش مهارت های زندگی هستند، و با توجه به سوابق زیادی که در زمینه های مختلف درمان گری دارند می توانند بهترین راهکارها و راه حل ها را برای شما ارائه دهند که مشکلات خود را برطرف نمایید.

  فلوکستین 20 ی قابل توجه این است که بیشتر افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند وزن آن ها در ناحیه ی کمر و شکم تجمع یافته و به صورت چربی ذخیره می شود. امروزه تعداد زیادی از پزشکان توصیه می کنند که افراد در طول روز 8 لیوان آب بنوشند تا تمامی نیاز های بدن برآورده شود و بدن به طور طبیعی و بهترین شکل خود کار کند. با جایگزین کردن آب به جای سایر نوشیدنی ها تا حدود زیادی می توانید از بالا رفتن قند خون خود توسط این نوشیدنی ها جلوگیری کنید.

  از فلوکستین با نام تجاری پروزاک با عنوان «داروی قرن» و «یک کشف مهم در درمان افسردگی» یاد و ستایش می‌شود.[۱][۲] برای خانم‌هایی که دچار افسردگی بعد از زایمان می‌شوند، بهتر است این دارو تجویز نشود. در رده بعدی، داروهای ضد افسردگی سه حلقه ای بالاترین خطر تشنج را دارند (که در شرایط مسمومیت افزایش بیشتری می یابد). افسردگی یک بیماری شایع است و در بیماران مبتلا به تشنج و صرع حتی تا 50 درصد بیشتر رخ می دهد.

  داده‌های پیش-‌بالینی این آزمایش‌ها نیز نقش پیشگیرانه و حتی درمانی این داروها را تأیید کرد. تحقیقات یک تیم پزشکی فرانسوی که گزارش آن به تازگی در مجله «روانپزشکی مولکولی» منتشر شده، نشان می‌دهد که برخی داروهای ویژه می‌توانند از تشدید بیماری کووید۱۹ جلوگیری کنند. با این وجود پژوهشگران برای نتیجه گیری در این موضوع همچنان جانب احتیاط را رعایت کرده و در حال انجام آزمایش‌های بیشتر هستند. این دارو تنها برای درمان چاقی ناشی از پرخوری های عصبی کاربرد دارد لذا مصرف خودسرانه ی آن بدون تجویز پزشک توصیه نمی شود. ایجاد آژیتاسیون‌، بی‌قراری و دیسترس‌ گوارشی در مصرف همزمان دارو با تری‌پتوفان و ایجاد حملات فشارخون ‌کشنده در مصرف همزمان دارو با سلژیلین‌.

  درطول درمان ممکن است بدن با دارو تنظیم شده و عوارض جانبی ازبین برود. اگرچه تمامی این عوارض دریک فرد مشاهده نمی شود اما درصورت بروزهریک از عوارض جانبی ممکن است به مراقبت های پزشکی نیازداشته باشید. برخی از افراد هنگام استفاده از داروی ضد افسردگی دچار افکار خودکشی می‌شوند. قرص فلوکستین گاهی اوقات همراه با داروی دیگری به نام اولانزاپین برای درمان افسردگی شیدایی ناشی ازاختلال دوقطبیاستفاده می‌شود.

  پاروکستین یک داروی ضدافسردگی است که در گروه مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین قرار می‌گیرد. این دارو فرآیندهای شیمیایی درون مغز را تحت تاثیر قرار داده و به این ترتیب به درمان افسردگی، اضطراب و سایر مشکلات مرتبط کمک می‌کند. تشنج بدنبال مصرف مقادیر زیاد داروهای ضدافسردگی سه حلقه ای بسیار شایع بوده و درست قبل از بروز ایست قلبی رخ می دهد.

  اکثر مطالعات حاکی از آن است که ترکیب روان درمانی و دارو درمانی موثر ترین درمان برای اختلال افسردگی اساسی هستند. استفاده از داروهای ضد افسردگی احتمال بهبود بیمار افسرده را ظرف یک ماه آینده تقریباً دو برابر می کند و ظهور اثرات درمانی چشمگیر تمام دارو های ضد افسردگی موجود ۳ تا ۴ هفته طول می کشد. با این حال، حتی عوارض جانبی ساده داروها، مانند خواب آلودگی، می تواند آستانه تشنج را در بیماران مستعد کاهش دهد. فنلزین اثر خواب آوری خفیف تا متوسط دارد در حالیکه ترانیل سیپرومین اثر محرک داشته ممکن است باعث بی خوابی شود مصرف همزمان این گروه دارویی با بعضی از غذاهایی که حاوی ترامین هستند افزایش شدید فشار خون میشود . کاهش میل جنسی و افزایش وزن از عوارض جانبی این داروها معرفی شده اند. پروزاک یا فلوکستین یک مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین و یک ضد افسردگی پرکاربرد است.

  با این که این تأثیر تنها در آزمایشگاه و در مقادیر بالای فلوکستین مشاهده شده، اما مشخصاً به نگرانی‌های زیادی دامن می‌زند از جمله این که ۱۰٪ فلوکستین مصرف شده توسط افراد از طریق ادرار از بدن آن‌ها خارج شده و به فاضلاب‌ها و تصفیه‌خانه‌ها ریخته می‌شود. در اغلب موارد، بیماران دو دوز فلوکستین در روز یک بار در اوایل صبح و یک بار در ظهر مصرف می کنند قرص طولانی تر آزاد می شوند و یک بار در روز و در صبح مصرف می شود. دارو را می توان با یا بدون غذا و یا با یک نوشیدنی کامل مصرف کرد. اگر شما یک دوز را فراموش کردید به محض یاد آوری مصرف کنید مگر اینکه نزدیک به زمان مصرف دوز بعدی باشد و شما باید دوز بعدی خود مصرف کنید دو دوز دارو را با هم نخورید. اگر شما به طور ناگهانی شروع به تجربه عدم تعادل، گیجی، عصبانیت، سرگیجه، تپش یا ضربان قلب نامنظم، عدم پاسخدهی، توهم، لرزش غیر قابل کنترل، تب، غش یا کما شما ممکن است از مصرف بیش حد از فلوکستین رنج می برید که باید برای کنترل سم فوراً از مرکز خدمات پزشکی و اورژانس کمک بخواهید. در صورت بارداری ، به خصوص در ماه های آخر بارداری ، نباید فلوکستین مصرف شود.