Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Strange Svane posted an update 3 months, 3 weeks ago

  چه ورزش هایی بعد از جراحی به کاهش یک کیلو وزن در روز کمک می کنند؟یکی از مزایای پیاده روی، عضله سازی در کنار چربی سوزی است. ورزش در باشگاه نیز می تواند کالری لازم برای کاهش روزانه یک کیلوگرم را بسوزاند. البته انجام آن باید با نظر و اجازه پزشک انجام شود در غیر این صورت احتمال آسیب به بدن وجود دارد. در دوران مصرف مایعات بعد از انجام جراحی لاغری، برخی بیماران که اضافه وزن آن ها بسیار زیاد است، در برخی روزها بیشتر از 1 کیلو در روز نیز کاهش وزن خواهند داشت. البته این عارضه چندان مشکل ساز نیست و همین عدم مصرف غذا موجب کاهش وزن سریع به صورت روزانه یک کیلوگرم می شود. همان طور که گفته شد، با کاهش هر یک کیلوگرم از وزن اضافه، فرد توانایی بیشتری برای انجام فعالیت های روزمره پیدا می کند.

  اسلیم فست یک برنامه جایگزین وعده غذایی جزئی است که شامل خوردن 2 جایگزین وعده غذایی در روز علاوه بر 3 میان وعده می‌شود. 2 وعده غذایی و 3 میان وعده باید با میزان مشخصی از کالری دریافتی تعیین شوند. جایگزین کردن وعده‌های غذایی معمولی با میان وعده‌های سالم و کم کالری به تدریج میزان کالری دریافتی را کاهش می ‌دهند. در این رژیم خانم‌ها به‌طور متوسط 1200 کالری و آقایان 1600 کالری دریافت می‌کنند. وعده‌های جایگزین سرشار از پروتئین هستند و این به کاهش اشتهای کاذب کمک زیادی می‌کند.

  سریعترین رژیم لاغری دنیا باعث می شود تابه سه روز اراده قوی به وزن دلخواه برسید. در روزهای اول پیروی از رژیم کتوژنیک احساس خستگی امری طبیعی و معمول است؛ چراکه بدن در حال تغییر استفاده از منبع گلوکز و سوزاندن چربی است. در رژیم کتونیک اصلاح شده شما هنوز هم می‌توانید مقادیر متعادلی از کربوهیدرات پیچیده مصرف کنید. بنابراین به دلیل همین مقدار کربوهیدرات بدن شما بهتر با احساس خستگی و فرسودگی کنار می‌آید.

  از طرفی طی مطالعاتی که توسط تیم تحقیق و توسعه مرکز دکتر سلامت صورت گرفته، میزان 5 تا 15 درصد کاهش وزن در افراد چاق، خطرات مرتبط با بیماری های وابسته به چاقی را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. یک مطالعه در مجله تحقیقات و علوم پزشکی ، استراتژی های مرتبط با رژیم را مورد بررسی قرار داد. آنها نشان دادند که هنوز مشخص نیست که آیا رژیم های غذایی توصیه می کنند که کربوهیدرات کم، غذاهای خاص و یا مصرف چربی های متوسط ​​برای جلوگیری از افزایش وزن مفید باشند. مشکل بسیاری از رژیم های غذایی، به خصوص گروه های غذایی محدود کننده، قادر به حفظ وزن از دست رفته نیست. مطالعات مزمن به این معضل مربوط می شود و اغلب در یافته های خود از رژیم های محدود و کاهش وزن به طور کلی در تعارض است.

  یکی از حوزه‌ های نوظهور در تحقیقات، تمرکز بر نقش باکتری‌های روده در مدیریت وزن است.روده انسان میزبان تعداد زیاد و متنوعی از میکروارگانیسم ‌ها است، و شامل حدود ۳۷ تریلیون باکتری می باشد. شام⇐ ماهی /کلم بروکلی پخته شده/ هویج بخار پز شده/ نخود فرنگی/ لوبیا سبز/ گل کلم/ یک فنجان چای سبز. که می توانید با این سبزیجات مفید سالادی خوشمزه درست کرده و نوش جان کنید.

  معمولاً کاهش وزن سریع در اثر کاهش حجم ناگهانی کالری دریافتی حاصل می ‌شود. هنگامی‌ که بدن به حالت گرسنگی می ‌رود، متابولیسم که به معنی سوخت و ساز است کاهش پیدا می‌کند تا به فرد در صرفه جویی انرژی کمک کند. به جز 7 رژیم بالا که در اغلب مقالات علمی از آن‌ها به عنوان رژیم‌ لاغری سریع و مؤثر نام برده می‌شود، عادات غذایی دیگری با عنوان رژیم لاغری سریع وجود دارد. لاغری در کوتاه مدت این موارد رژیم‌هایی هستند که افراد زیادی در دنیا از تأثیرات مثبت و زودهنگام آن‌ها بهره برده‌اند. نکته آخر این است که برای گرفتن سریع‌ترین نتیجه از رژیم‌های لاغری بهتر است ورزش روزانه نیز در برنامه فرد وجود داشته باشد.

  فعالیت‌های غیر ورزشی به طور کلّی شامل پیاده‌روی و بالا و پایین رفتن از پلّه‌ها است. شما می‌توانید یکی یا هر دو این فعالیت‌ها را انجام دهید هرچند که در حالت عادی بالا و پایین رفتن از پلّه‌ها کالری بیشتری می‌سوزاند. فقط کافی است در خانه نمانید و روزانه چند ساعت این فعالیت‌ها را انجام دهید. اما معیار تعیین این که کدام رژیم غذایی برای حفظ تناسب اندام یا برای افراد چاق، مورد استفاده قرار گیرد، بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که هیچ راه حل سریعی برای کاهش وزن وجود ندارد و در صورت رعایت نکردن اصول آن، عوارض کاهش وزن سریع را در پی خواهد داشت. مطالعات متعدد نشان داده اند که خواب کمتر از ۵ تا ۶ ساعت در شب با افزایش بروز چاقی مرتبط است.

  تا زمانی که به کاهش وزن دلخواه خود برسید ، از این الگوی غذایی پیروی خواهید کرد. با این حال ، استفاده از این رژیم برای بیش از یک ماه به طور کلی توصیه نمی شود ، زیرا تقریباً در نیمی از زمان دچار کمبود کالری می شوید. در حالی که افزایش قد فردی متفاوت است ، بسیاری از برنامه های کتوژنیک شامل این موارد است حداقل 55 تا 60 درصد چربی در رژیم غذایی . بیشتر کالری های دیگر از دریافت متوسط ​​پروتئین همراه با مقدار بسیار کمی کربوهیدرات تأمین می شود. شما به معنای واقعی کلمه بدن خود را برای استفاده از چربی به جای قند به عنوان سوخت ، آموزش می بینید. برای لاغری باید برنامه ای را انتخاب کنید که در کنار کاهش وزن، حال روحی خوبی هم برای شما ایجاد کند و همچنین متناسب با سلیقه غذایی، سبک زندگی و اهداف شما باشد.

  در نهایت، رژیم 30 به طور کامل راهنمایی می کند که چه کاری باید انجام دهید اگر بعد از غذا دوباره مجددا احساس خوبی داشته باشید. اگر حساسیت یا عدم تحمل غذایی دارید، با پزشک و متخصص تغذیه خود مشورت کنید تا بهترین و مطمئن ترین روش را برای شما تعیین کنید. مزایای بالقوه Full30 فقط برای کاهش وزن کوتاه مدت، حفظ طول عمر وزن، سلامت عمومی یا طول عمر است. چاقی احتمال سکته را افزایش می دهد بنابراین بیمارانی که یک بار این مشکل را تجربه کرده اند، باید وزن خود را زودتر از سایرین کاهش دهند. افراد با شاخص توده بدنی بالا که قصد بارداری داشته نیز به منظور تسریع روند این موضوع نیاز به کاهش وزن سریع دارند.

  این مسئله در یادگیری و یادآوری مطالب نیز تاثیر داشته و تمام این عملکردها بهبود پیدا می کنند. اما گروهی که در چاقی تاثیر بیشتری دارد، کربوهیدرات های سفید نظیر برنج، ماکارونی، نان سفید و … هستند که اثر بالاتری در چاقی کنندگی دارد. کمی قبل‌تر توضیح دادیم، که باید روند کاهش و محدودسازی کالری از 1400 به 1100 باشد. بنابراین بدن ناخودآگاه شروع به جبران این کالری از چربی‌های ذخیره‌ای خواهد کرد. به همین علت امروزه لاغری و انواع روش‌های آن یکی از موضوعات پرطرفدار در جهان می‌باشد.

  رژیم لاغری ارتشی به علت راحتی در اجرا و کوتاه مدت بودن، بسیار پرطرفدار است. اگر می خواهید خوراکی های رژیمتان به انتخاب خودتان باشد بایذ به مقدار کالری های دریافتی در هر روز توجه کنید. همچنین فردی که با رژیم کانادایی وزن کم می کند در طول پانزده روز میتواند وزنی معادل ده الی پانزده کیلو کم کند. این رژیم به شیوه ای کمک می کند که شما به کمک آن می توانید در مدت زمان پانزده روز کاهش وزنی چشمگیر داشته باشید. رژیم لاغری نظامی را می توانید چند دوره در ماه تکرار کنید تا به وزن دل خواه برسید. برخی از افراد همچنین ادعا می کنند که این رژیم غذایی فوایدی مشابه روزه داری دارد.