Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • lektury kartkowka posted an update 4 weeks, 1 day ago

  Członkowie Harry Potter obsady zostały przyniósł do rozmowy; Podmioty takie jak Evanna Lynch (Luna Lovegood) i Christopher Rankin (Percy Weasley), wraz z kilkoma innymi, pojawiły się dać na żywo sesje Q & A także pierwsi mówcy prezentacje na temat serii. PotterCast także wywiady Matthew Lewis (aktor, który zajmuje się Neville Longbottom ), Evanna Lynch ( Luna Lovegood ), Jamie Waylett ( Vincent Crabbe ), Rupert Grint ( Ron Weasley ), Chris Columbus , Alfonso Cuarón , Mike Newell (dyrektorzy pierwsze cztery filmy), Arthur A. Levine i Cheryl Klein (redaktorzy pozycje na Scholastic ) i autor serii książek, JK Rowling . Kluczowym był Dolinie Godryka; od każdego czasu, jednak nazwa domeny witryny zostało zamieszkane przez reklamodawców, a jej treść była bezradna również nie ma dalszej rekord na polu Rowling że Dolinie Godryka kiedykolwiek otrzymał nagrodę, natomiast w 2010 roku strona wróciła Internecie ponownie jednak z wysoką zawartością brakujący. Druga ściana była Harry Potter Lexicon , encyklopedia on-line Rowling przyznała się, iż w trakcie robienia z dala z domu, zamiast kupowania podaję jej publikacji w sklepie.

  Rowling nazwał projekt „duże” i „niezwykle inspirujący”, a zarazem do jego pozycji „których ceny Armia Dumbledore’a walczył w pozycjach”. W szczególności, eseje wentylatorów zostały opublikowane na ścianach internetowych, takich jak Mugglenet ( „świat słynnych redakcyjnych”), w Harry Potter Lexicon i Dziurawy Kocioł (projekt Scribbulus), między innymi: oferowanie teorie, komentarze, analizy wszystkich elementów tej serii. Musimy jednak powiedzieć, że czytając pobieżnie Księgę Kapłańską, nie dostrzeżemy czegoś, co żeby mogło nas pociągać do większej analizy na prości z proroctwami. Jednak Rowling została „zaniepokojony materiałów pornograficznych lub erotycznych pewnie nie przeznaczona dla niemowlęta”, według Neil Blair, prawnik jej wydawcy. Nikt ale z wyjątkiem Bahá’u’lláha nie wiedział, że wkrótce miało nadejść straszliwe prześladowanie. W treści, bohater Andrea Sachs zostaje obciążona odzyskać dwie kopie kolejnej opłaty w serii dla bliźniaków swego szefa, zanim staną one opublikowane, tak aby można je prywatnie poleciał do Francji, gdzie bliźniaki także ich mamy są na wakacjach. Książka została stworzona jako dodatek, aby wypełnić pustkę po Deathly Hallows i uzyskałem ostateczną zgodę Rowling sama. W przekazie o niej w terminie , Rowling wyraziła wdzięczność w ciekawej pracy witryny podniesienie osoby i stylu Zarejestruj się wśród koalicji anty-ludobójstwo.

  Prace autorów, w tym celu, zostały prezentowany w produkcie w The Wall Street Journal dyskusji wzrost popularności fandomów. Dokładniej na owy temat w artykule czittamatra. Yahoo lista dyskusyjna Harry Potter dla dużych (założony w 1999) istnieje więcej godne uwagi dla własnej szczegółowej uwagi i rozmów na punkt książek o Harrym Potterze. Oni też gospodarzem użytkownika złożone wnioski, takie jak sztuki wentylatora lub wentylator fikcji. Oprócz programowania fandom specyficznych LeakyCon 2011 i 2012 gospodarzem LitDays (jak również wprowadzenie wielu fandomów Harry Potter fanów rozgałęzione się od zakończenia serii). Na Harry Potter konwencji wentylatorów infinitus 2010 LeakyCon 2011 i Ascendio 2012, imprezy dokonywały się w parku tematycznego poświęconego serii. wypracowanie roku powieść internetową, James Potter i Hall of Crossing starsi , został postawiony przez animatora komputerowego o firmie George Lippert. W miesiącu 2007 roku, Harry Potter Fan Strefa otrzymała nagrodę. W grudniu 2007 roku, nagroda wyszła do Harry Potter Alliance, kampanii, jaka ma na planu położenia kresu dyskryminacji, ludobójstwa, ubóstwo, AIDS, globalnego ocieplenia i pozostałych „ważnych czarną magią”, odnoszące się do tych problemów książek. Niektórzy fani użyje kanon założony w pozycjach pisać opowieści o przeszłych i przyszłych wydarzeń w Harry Potter świata; inni piszą historie, które planują cokolwiek zgodnego z prac innych niż imion bohaterów i ustawień, w jakim realizuje się fan fiction.

  Jest dużo stron internetowych o fan Harry’ego Pottera w Internecie, najstarsze datuje się około 1997 lub 1998 roku JK Rowling jest piękną informację spośród jej fanów, i z 2004 okresowo rozdaje się nagrody „fan site” na jej oficjalnej sieci teren. Potter fan fiction ma zarówno wielu przyjaciół w ukośnik fiction gatunku, historie, które cechą relacji seksualnych, które nie stanowią w częściach ( wysyłki ), często przedstawiając homoseksualnych powiązania. Zrobili oni ponad w skutku odmiennych dziejów oraz warunków społeczno-geograficznych inne systemy bycia islamu w budowach państwa i oryginalne dołączenia do mniejszości religijnych. Był toż też pierwszy Potter podcast produkować regularne wywiady z kobietami zaangażowanymi bezpośrednio z książek i filmów. Rowling rozpoznał wnikliwe redakcyjne, a też pochwalił witrynę dla naszej młodej i kierowanego personelu. W Snapists mieszkać w układzie „kanonicznego sceptycyzmem” – Przekonanie, że Rowling jest zła interpretatorem Harry Potter wszechświata, który wbrew prawdzie obiektywnej rzeczywistości pewnych znaków i wzroście fabuły. Religia „Snapeism” był niezależny od 2005-2011. W Snapists (popularnie rozumiane jako Snapewives) czczony postać Severusa Snape’a.

  Witryna MuggleCast jeszcze będzie podawać jako źródło informacji dla przyszłych fanów Harry’ego Pottera, którzy zależą znaleźć show. Harry’ego Pottera także jego filii, próbował zamknąć witryn. Znani Pary obejmują Harry’ego z Draco Malfoya lub Cedrik Diggory i Remus Lupin z Syriusza Blacka . Kilka podstawowych przykładów John Green , autor nagradzanych młodych dorosłych powieści decyzji w bliskich gwiazd i Szukając Alaski ; Scott Westerfeld , autor Uglies serii i Lewiatana ; i David Levithan , autor Nick i Norah i słownika Zakochanych . Adwokaci Wysłano zaprzestania listy do ścian tego dokumentu gospodarza dorosłych. Jestem jedną fikcję wentylatora przy Fiction Alley. Przy mobilności uwagi częstym modelem jest sprawa, w której podczas czytania tekstu trafiamy na fragment napisany w własnym języku, inną czcionką, lub w kolejnym sposobu. Żywe podcasty są często rejestrowane podczas tych doświadczeń i koncertów Kreator skalne stawały się dość spora ilość tych konwencji. Aby znaleźć naturalną stronę Bellevue, Bellevue Zip Tour będzie Cię ścigać wśród jodeł Douglas i klonów liściastych podczas odkrywania scenerii z góry. Mojego własnego domu” Trzecie miejsce 2004 był MuggleNet , strona internetowa zaopatrzony w najnowocześniejsze reklamy w świecie Pottera, wśród redakcyjnych, forach i podcastu. Te fansite zawierać aktualizacje wiadomości na świat z prac , filmów i członków obsady filmu poprzez wykorzystanie fora, galerie zdjęć lub galerii wideo.