Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Hedegaard Simon posted an update 1 month, 3 weeks ago

  یا اینکه یه عمر فکر میکردیم دختره با بابابزرگش سفر میره و دنبال مادرش میگرده. خلاصه که از کارتون‌ و قصه‌ گرفته تا هرچی از بزرگتر و معلم و رادیو و تلویزیون شنیدیم، همش خالی بندی بود. حالا برعکس اینجا انقدر مدرسه و سیستم به بچه راستشو میگه، استرس گرفتم یوقت سامیار ازم بپرسه دقیقا چجوری شد که بدنیا اومدم چی بگم! اگه تو این مسیر مرددی و هنوز کلی سوال جواب داده نشده داری , من یه دوره دارم به اسم انتخاب شغل طلایی, توی اون تمام راه حل های که از جاهای مختلف شنیدم رو بررسی کردم ودر آخر از یه فرمول طلایی رونمایی کردم که می تونه فوق العاده برات مفید باشه. همیشه قرار گرفتن تو موقعیت های خوب , شانس موفقیت رو بیشتر می کنه این رو واقعا خودم قبول دارم . یکی از مشکلات اصلی انتخاب شغل , مناسب بودن یا نامناسب بودن اون شغل برای ما هستش.بخاطر همینه که مردد میشیم و مثل یه شخصی که داره غرق میشه به هر چیزی چنگ میزنیم.

  همانند “سرکه” از آلبوم قبلی او ، تک آهنگ رقص محور بود ، ابرئو اظهار داشت که آلبوم جدیدش تقریباً به صورت رقص و کلوپ ساخته خواهد شد. با این کار معمولا بقیه حساب کار دستشون می‌اومد و در میرفتن. اگه هم پررویی میکردن و وامیستادن، طرف انقدر با این ضربه قاطی کرده بود که میزد طرف رو مچاله میکرد. گفتن تحریمتون میکنیم، تحریم نکرده آقایون زدن گمرک و واردات و صادرات رو چنان مختل کردن که قبل از شروع تحریم عملا از داخل تحریم شده بودیم و کالایی نشد برای مبادا انبار کنیم. هنوز خرید نفت و … قطع نشده بود، با حماقت دوستان، ارزش پول ملی یک سوم شد.

  استعدادیابی رویکردی شناختی داشته و آگاهی من رو نسبت به خودم بالاتر می برد. هوش برتر داشته باشد و بخواهد در آن رشته ها فعالیت کند اصلاً اینطور نیست که فرد هوشمندی نیست بلکه نوع هوش برترش متفاوت و در نتیجه عملکرد او متفاوت خواهد شد و رشته ای که انتخاب می کنه قاعدتاً متفاوت خواهد بود. گواهینامه به ما این اطلاعات رو میده که هوشهای برتر تو چه زمینه هایی در چه رشته های تحصیلی و چه مشاغلی و در چه مهارتی کودک می تواند فعالیت داشته باشه و یک دورنمایی از آینده کودک را مشخص می کند. هوارد کاردنر نظریه خود را در سال 1983 در شرکت جنرال موتورز عمومی کرده و اجرا نمود اما نظریه جانسون اوکانر در سال 1922 یعنی تقریبا 4 دهه بعد معرفی شد و عمومیت پیدا کرد، در این 4 دهه قطعا افراد بیشتری تحت استعدادیابی هوارد کاردنر قرار گرفته اند.

  در 5 آوریل 2007 ، کویونن به عنوان سومی عنوان را بدست آورد بت فنلاندی با 57٪ آرا public عمومی ، ابرئو به عنوان نایب قهرمانی اعلام شد. فکر کنم این سایت برای اطلاع رسانی باشه شما از کجا می دونی ایشون برای چه می خواد کاسکو بخره؟قیمت این پرنده اینقدر هست که هر کس قبل خریدش به یک سری مسایل فکر می کنه درسته یک سری مشکلات داره ولی … در میان شرکت‌های تجاری مختلف، ما بهترین انتخاب و شریک تجاری کاملاً قابل اعتماد شما هستیم. اگه مرگ هزاران هموطنتو دیدی و گفتی حقشون بود، میخواستن سر و صدا نکنن.

  شما باید ببینید آیا در ارتباط با مردم خوب عمل می‌کنید یا شغل‌هایی که در آن با افراد کمتری ارتباط دارید را بیشتر می‌پسندید. همچنین آزمون‌های خودشناسی جاب ویژن می‌تواند به شما کمک بسیاری بکند. این دستورالعمل براساس چارچوب تصمیم‌گیری شغلی ارائه‌شدهٔ تیم هشتادهزار ساعت، روش انتخاب شغل لابراتوار طراحی زندگی دانشگاه استنفورد، تحقیقات در زمینهٔ تصمیم‌گیری، تجربهٔ عملی مشاوران ۱۰۰۰۰روز در هدایت مراجعان خود و سایر منابع تدوین شده است.

  سؤالی که این توصیه به آن جواب نمی‌دهد این است که چگونه کارهای موردعلاقه را اولویت‌بندی کنیم. کسانی که نمی‌دانند به چه چیزی علاقه دارند، با شنیدن این توصیه ممکن است این ذهنیت اشتباه برایشان پیش بیاید که «طبیعتاً هرکس باید بداند به چه چیزی علاقه دارد»؛ پس سعی می‌کنند با فکر کردن (در واقع حدس زدن)، کاری که به آن علاقه دارند را پیدا کنند. این موضوع وقتی خطرناک می‌شود که افراد براساس این حدس‌ها، روی یک گزینه سرمایه‌گذاری زیادی انجام دهند؛ چراکه احتمال اشتباه بودن حدس‌ها بسیار بالاست.در حالتی دیگر ممکن است بدون رسیدن به هیچ انتخابی، احساس سردرگمی و درماندگی کنند.

  برخی از کارفرمایان مایل به آموزش کار در محل کار هستند، برخی دیگر به دنبال افرادی خواهند بود که از قبل الزامات را داشته باشند. قبل از انتخاب شغل، باید بدانید چه مدارک، گواهینامه آموزش و … مورد نیاز است. از افراد مشاوره دریافت می کنید تا “علاقه و آنچه که دوست دارید را دنبال کنید” اما این روشها معمولاً کمکی به شما نمی کنند. همیشه باید شغلی را انتخاب کنید که متناسب با مهارت های شما باشد و شما را راضی کند.

  ایران و خارج هم نداره ,خارجی ها با یه سری چالش و ما همون چالش ها و به اضافه یه سری چالش ایرانی مخصوص خودمون که کارمون رو سخت ترم می کنه. بهت قول داده بودن که اگه خوب باشی و این مسیر رو درست بری زندگی راحتی داشته باشی ولی این اتفاق نمی افته . پنج شش سال تو خونه و بعد اون تحویل سیستمی میشیم که مثل یه قورباغه شناور در آب مجبور به پیروی و هم مسیر شدن با این آب هستیم. پس فکر کنم الان دیگه متوجه شده باشید که بابا این مهمه من بی خودی پافشاری نمی کنم.

  درواقع این تست با هدف‌ گذاری صحیح، میزان بهره ‌وری و رضایت شغلی و تحصیلی فرد را افزایش می‌دهد. تست هالند شما را با ۶ تیپ مختلف روبرو می‌کند که معمولاً هر شخص مخلوطی از چند تیپ مختلف می‌تواند باشد، فقط میزان درصد هر تیپ با تیپ دیگر متفاوت است و درصد بالاتر نشان‌ دهنده‌ی غالب بودن آن تیپ بر دیگری است. شش تیپ شغلی هالند شامل تیپ واقع‌گرا، تیپ جستجوگر، تیپ هنری، تیپ اجتماعی، تیپ شجاع و تیپ قراردادی هستند.

  تا وقتی امتحانش نکرده‌اید، ممکن است حدس‌هایی درمورد آن داشته باشید. اما وقتی درون آن شغل بروید، می‌فهمید که حدستان دقیق نبوده یا حتی کلا متفاوت بوده است. تست استعدادیابی شغلی ‌ای هم که دیگران داشتند ممکن است برای شما صدق کند یا نکند.

  تست‌های شخصیت‌شناسی ابزاری هستند که به شما کمک می‌کنند شناخت بهتری از شخصیت خود به دست بیاورید. به همین خاطر، فارغ از میزان اعتبار آنها (روایی و پایایی تست)، باید دید که چقدر خوب می‌توانند موفقیت یا رضایت شغلی شما را پیش‌بینی کنند. تحقیقات تاکنون نتایج امیدوارکننده‌ای نشان نمی‌دهند، حتی برای تست‌هایی مانند هالند که به‌منظور انتخاب شغل طراحی شده‌اند.

  از طرفی تجربهٔ شما ممکن است شبیه یا متفاوت از دیگران باشد. برای همین بهترین راه برای اینکه بفهمیم در یک شغل چه حسی خواهیم داشت، امتحان کردنش است، دقیقاً مانند کفش‌ها. الت کوین چیست؟اگر از کل ساعت‌های عمرمان، دوران کودکی و کارهایی که برای زنده ماندن ناچاریم انجام دهیم را کم کنیم، حدود یک‌سوم آن باقی می‌ماند.

  خیلی کم پیش می‌آید که اگر این گونه به فکر طراحی شغل و راه‌اندازی شغل باشیم ، در مسیر دچار مشکل بشویم. علیرضا جعفری قصد سفر از شهر مبدأ یعنی بندرعباس به مقصد تهران را دارد. این مرحله باید به فکر این باشیم که از چه شیوه‌هایی می‌توانیم به خواسته‌های‌مان با توجه به شناختی که در مرحله اول از خودمان به دست آوردیم دسترسی پیدا کنیم. راه اندازی شغل هم مثل خیلی از فرایندها برای رسیدن به موفقیت نیازمند یک نقشه جامع و کامل است. برای اینکه بتوانیم نقشه شغل خود را طراحی کنیم باید به سه پرسش اساسی پاسخ بدهیم. رعایت تمام نکته‌های گفته‌شده باعث می‌شود در مسیر شغل موردعلاقه‌تان دائم روبه جلو در حرکت باشید.