Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Eaton Nicolaisen posted an update 1 month ago

  ویدئو شماره ۴- زدن بیس کت ناخنبیس کت فواید زیادی برای ناخن دارد. به عنوان مثال بیس کت مانع از تغییر رنگ ناخن در اثر لاک یا مواد کاشت می شود. علاوه بر این، لاک های پایه یا همان بیس کت ها می توانند ناخن های خشک شما را مرطوب کنند، سطح ناصاف آن ها را یکدست و صاف کنند.

  در این نوع کاشت پس از استفاده از ضد قارچ مراحل کاشت ناخن پودری آغاز می‌شود و در پایان آن سوهان کاری انجام می‌شود. پس از انجام سوهان کاری یک لایه ژل روی ناخن قرار می‌گیرد و بعد انگشت وارد دستگاه UV می‌شود. روش کاشت ژله ای نسبت به روش های دیگر ایمن تر بوده و آسیب کمتری به ناخن و پوست شما می رساند. البته مقاومت و استحکام کمتری نسبت به کاشت پودر نیز دارد.

  ⦁ این نوع روش کاشت نسبت به روش‌های دیگر کاشت مقاومت بیشتری دارد. ⦁ پودر سفید از پوشش بیشتری نسبت به سایر پودرها برخوردار است و می‌توان از آن در انواع کاشت‌ها استفاده کرد. ⦁ برای جدا کردن این نوع کاشت، باید به سالن‌های زیبایی بروید. این قسمت بر روی بستر ناخن که یک ناحیه غنی از رگ‌های خونی است قرار گرفته‌است. ناخُن بخشی از دستگاه پوششی انسان است که فاقد عصب یا خون‌رسانی است. در کارهای روزمره هنگام استفاده از مواد شوینده و آب تا حد امکان از دستکش استفاده کنید.

  هرچه به سمت ریشه ناخن پیش می‌روید، باید از عمق این پودر سفید بکاهید. در این روش از تیپ یا فرمر برای افزایش قد ناخن استفاده نمی شود. بلکه بجای آن از رشته های فیبری به نام فایبرگلاس استفاده می کنند. رشته ها را روی ناخن می چسبانند و سپس مواد ژل را روی آن قرار می دهند. پس از خشک شدن ژل توسط دستگاه UV با استفاده از سوهان، ناخن را به فرم دلخواه حالت می‌دهند.

  این امر همچنین از تجمع خاک و باکتری‌ها در زیر ناخن‌هایتان جلوگیری می‌کند اما با این حال نباید در انجام این کار افراط کنید. ناخن‌هایی که دائماً با آب شستشو داده می‌شوند، به راحتی قابل شکستن هستند. برای مثال بهتر است برای شستشوی ظروف خود از دستکش استفاده شود. ناخن‌ها از داربست (ماتریکس) که زیر یک چین پوستی به نام پوستک (کوتیکول) قرار دارد و از ماهک (لانولا) که منطقه‌ای هلالی‌شکل در قاعده ناخن است، رشد می‌کنند. صفحات حفاظتی که ناخن نامیده می‌شوند، انتهای انگشتان دست و انگشتان پا را می‌پوشانند. ناخن‌ها اساساً از کراتین که یک پروتئین درشت مولکول در مو و پوست است، تشکیل شده‌اند.

  کمبود پروتئین، فولیک اسید، ویتامین بی که برای رشد سلول‌ها و احیای سلول‌های مرده ضروری است و کمبود ویتامین C موجب افتادن ناخن‌ها می‌شود. کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راه‌های سفید بر روی ناخن‌ها می‌شود. یک نوع کمبود اسید ممکن است باعث ترک خوردن و دو نیم شدن ناخن‌ها شود. ۵٫ برای برداشتن کاشت ناخن ژل حتما باید به سالن‌های مخصوص مراجعه شود و این کار توسط تکنسین ناخن انجام شود و به هیچ عنوان نباید این کار را در خانه انجام داد. ۵٫ کاشت ناخن ژل ماندگاری بیشتری داشته و معمولا به ترمیم کمتری نیز نیاز دارند. خوبی پودر هلویی به این است که کسانی که صدف ناخن‌شان کوتاه است صدف ناخن را با پودر هلویی می‌پوشانند تا ناخن زیبایی بیشتری داشته باشد.

  استفاده از پودر هلویی باعث می شود تا این دورنگی در صدف ناخن پوشیده شده و سطح صاف و یکدستی برای ناخن ایجاد شود. مرتب بودن ناخن ها تاثیر زیادی در شیک به نظر رسیدن خانم ها دارد. اگر به هر دلیلی قادر به بلند کردن ناخن های خود نباشید و یا ناخن های ضعیفی داشته باشید، کاشت ناخن بهترین روش برای رسیدن به ناخن های دلخواه شماست.

  کاشت ناخن با ترکیب دو نوع کاشت پودری و کاشت ژله ای انجام می شود. در این روش بعد از ضدقارچ و انجام مراحل کاشت پودری سپس بعد از سوهان کشی لایه ای از ژل را روی ناخن می گذارند و داخل دستگاه یووی خشک می کنند. این نوع کاشت نسبت به کاشت پودری محکم تر بوده و کمی گران تر نیز می باشد. هزینه خدمات کاشت و طراحی ناخن به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله موارد تاثیرگذار در هزینه کاشت و طراحی ناخن می توان به نوع کاشت و طراحی انجام شده، مهارت ناخن کار و موقعیت جغرافیایی سالن کاشت ناخن اشاره کرد.

  مدل کاشت ناخن هلویی هم در کاشت ناخن گریم و هم به تنهایی قابل استفاده است. در این روش نتیجه نهایی کاشت ناخن بسیار طبیعی تر خواهد بود. کاشت ناخن با پودر صورت عفونی بودن ناخن ها حتما ابتدا برای درمان عفونت ناخن هایتان اقدام کرده و سپس کاشت ناخن را امتحان کنید. ناخن های پودری از دیگر گزینه های بسیار پرطرفداری است که از جلوه خوبی برخوردار بوده و شباهت زیادی با ناخن های ژله ای دارند.

  ناخن های مصنوعی در این روش راحت قابل استفاده هستند و به آسانی نیز برداشته می شوند . اگر اینگونه نباشد، ممکن است لازم باشد ناخن های خود را برای مدت طولانی‌تری در استون نگه دارید. ژلیش نیاز به دستگاه پخش اشعه UV دارد و بدون این وسیله انجام نمی شود. اگر تیپ را اشتباه یا کج چسباندید، ناخن را در آب خیس کنید، تیپ را جدا کنید و پس از خشک کردن ناخن دوباره تیپ را بچسبانید.

  ⦁ پرایمر را به ناخن‌ها بمالید و در هنگام مرطوب بودن پرایمر مواد پودری را به ناخن بمالید. ⦁ در این مرحله برای درخشش و شفافیت به ناخن‌ها روغن بزنید. کمی صبر کنید تا روغن روی ناخن‌ها خشک شود و در آخر لاک بزنید و ناخن‌ها را طراحی کنید. ⦁ در کاشت قالب از مواد زیادی استفاده می‌شود که باعث ضخیم شدن ناخن می‌شود.

  اگر می‌خواهید ناخن‌های بلندتری داشته باشید، باید قبل از این مرحله از تیپ ناخن استفاده کنید. تیپ ناخن را می‌توانید مانند روش پودری که در روش قبل توضیح داده شد، به ناخن های خود بچسبانید. این روش کاشت برای کسانی که عادت به جویدن ناخن های خود دارند گزینه بسیار خوبی است.