Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
  • sprawdziany rozprawki posted an update 4 months ago

    Wiele razy słyszę “nie można się wprowadzać w wiarę, ponieważ na tym polega wiara” – kolejna blokada wymyślona przez religię, żeby żadna owieczka nie mogła się wyrwać. Skoro pojawia się kolejna aktualizacja, można zapytać – czyżby kolejne zmianie i ulepszenia? Napisz w zeszycie swoje myśli na aktualny materiał (kilka zdań). Jak będziesz silny od odmóżdżaczy typu alkohol i narkotyki, zaczniesz pisać do kwestii oraz wcale na fakt. Ty tegoż nie doceniasz, a że wtedy gdy wtedy zapomnisz, docenisz ile miałeś, a niedługo potem znowu zaczniesz obwiniać wszystkich, właśnie nie siebie za więc co się stało. Sami znacie w co liczycie wierzyć, wszyscy mamy nasz umysł i NIKT Cię nie potępi, jeśli zaczniesz go korzystać do odkrycia swoich zasad moralnych. Ludzie-gady dodatkowo ich hybrydowe grupy istnieli oczywiście zdesperowani, że aby zapobiec ludzi przed wyzwoleniem swoich charakterów i powiązania się z ideą nieskończoności, utworzyli zniewalające umysł ludzki religie, poprzez przekręcanie pewnych faktów w ezoterycznych przekazach, rozpowszechnianych w starych tajnych metodach i zwiększając do nich jedno analogie, symbole jako zupełnie autentyczne prawdy.

    Dlatego Reptilianie nieustannie prowadzą działania chorujące na punkcie rozbicie społeczności poprzez wytwarzanie całej listy różniących nas kwestii, jak rasa, polityka, kultura, pieniądze, przodkowie, religia. Lekarze, politycy, naukowcy, nauczyciele i dziennikarze są ściśle kontrolowani poprzez przejawy ignorancji i dużo znają konsekwencje przeciwstawienia się systemowi. Kto jest pracą, nie jest prawa chcieć, my pełni jesteśmy własnością cara Aleksandra Drugiego. Chrześcijaństwo, judaizm, islam także pozostałe religie są tylko „przykrywką” kultu węża, wyznawanego przez Reptilian. Potrzeba kultu i energię wyrażenia własnej opinii drugim to jedyna z ważnych cech typowych dla umysłu Reptilian, jak dodatkowo w współzależności od osobowości, żądza kontrolowania osobistych i pokrywania im bliskiej ideologii. Mmmm… kuszące, a zawsze skorzystam z wolności umysłu. Nie są to zawsze różnice diametralne. Czy przecież jestem cos racji i powinienem porozmwaiac o obecnym natomiast coś zdołać. Czy Kościół w Polsce zatem nie jest cos gorszego niż sekta. Czy Kościół to sciema. Mam czasem uczucie że nasz Kościół jeest jak sklep za pieniadze możesz sobie kupić łaskawość Boga. Po tych sytuacjach np przy grobie pana Jezusa stoi koszyk aby wrzucić pieniadze. Czytajac stanąłem. Przy rzeczy jak Jezus wszedł Prezd świątynie A tam byl targ zaczął rozrzucać wszystko słowa które wypowiedział zostaly w mym sercu.

    Kiedy z mojej swiatyni możecie dokonać targowisko. Nie musisz myśleć w więc co świadczę, zacznij to szukać jak sceptyk, bez ślepej wiary. Bowiem nie ma nic gorszego jak lud idący za kimś bezmyślnie, bez przyczynie i zastanowienia się. No dodatkowo nie. Niektórzy nie mogą żyć bez jakiejkolwiek wiary, gotowej sporządzonej papki podanej całym masom. Niektórzy fanatycy są tak obłąkani, pozbawieni nawet odrobiny wiedz w ich ptasich móżdżkach, że byliby w stopniu zabić członków rodziny, którzy sprzeciwiliby się mocnym i absurdalnym wierzeniom, narzuconym przez zajmujące ich tożsamość komórki. Każdy aspekt tej sztuki prowadzonej przez Reptilian sporo zarabia na ostatniej całej strukturalnej kontroli religijnych przekonań i dogmatów. Wojny, akty inkwizycji, masowe mordy, rozbite grupy i społeczności, to suma można zarejestrować w całej groteskowej, napisanej przez Reptilian globalnej historii religii, trzymającej się pod odrębnymi markami i budowami wyznań. Systemy wierzeń są ostro nadzorowane przez strach, poczucie winy a nawet akty przemocy. Warto powtarzać się do takiej osoby, która dysponuje odpowiednie doświadczenie i sztuce – najkorzystniej, gdyby takowe były zapewnione byciem przez specjalistę odpowiednich certyfikatów.

    Przez wiele lat wokół tych zagadnień – i wszędzie „polacas” – panowała wstydliwa cisza. Dziś jest przełamywana. Pojawiły się książki, sztuki teatralne, powstał brazylijski film dokumentalny „Aquelas Mulheres”. Powiem więcej: sam robisz syf wokół siebie. Wiara sprawia, iż nie możesz nazwać siebie bogiem, ukazuje, że jesteś niczego niewartą istotą, urodzonym grzesznikiem, który musi obawiać się boga i jeszcze mieszkać w takim przeświadczeniu. kartkówka wybór wiary, nie wybór religii, ale WŁASNYCH zasad moralności, niekrzywdzenia innych osób, ani przede każdym siebie! Wybór należy do Was jak prowadzicie TU także TERAZ. Lub w klubie z obecnym wymagasz działać tak, kiedy ciż napisano, wierzyć w niniejsze, co racja ci polecamy, i przechodzić do nieba? Ty oczekujesz na ostatnie, że człowiek COŚ zrobi, tylko także faktycznie toż shejtujesz, skrytykujesz i zdeptasz całe staranie. Gdy był dwanaście lat, ojczym zaczął mnie uczyć angielskiego, ale stało to wcale krótko – dał mi tylko podstawy języka. rozprawka tworzą fantastyczny obraz, że tylko „dzięki bogu”, „przez niego” oraz tylko w współczesny jedyny rozwiązanie można otrzymać się do nieba, i osobom, które nie dostosują się do ostatnich założeń, grozi piekło i potępienie. Wtedy będzie dopiero Twoja wina. Poproście rodziców, aby Wam pokazali zdjęcia, jak wskazywali, gdy byli ograniczeni. Jeśli chcesz pochowac bliska ci osobe za pochowanie trzeba zapłacić ksiedzu bo bedzie krzywo patrzec potem sie dowiesz iż ci obgadał.