Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Head Roth posted an update 4 months, 3 weeks ago

  مرحله دوم مشتری روبروی شما نشسته باشد جهت شناسایی صورت و انجام قرینه سازی( قرینه سازی مهمترین مرحله در انجام کار است). کلینیک زیبایی دکتر سمانه خلیلی مرکز زیبایی جراحی های زیبایی پوست و مو لیزر همراه با جدیدترین دستگاه های اروپایی و مکانی آرامش بخش میزبان شما زیبا جویان عزیز می باشد. پخش رنگ داشته اطراف ابرو اولش تيره ميشود ولي زخمش بيوفته خوب ميشود – ریمو کار خیلی حساسیه ..اگه تازه زدین تیره شده برطرف میشه ولی اگه خیلی وقته نه دیگه برطرف نمیشود . 1 تا ۳ روز بعد از اینکه میکروبلیدینگ انجام دادید حمام نروید و به هیچ وجه به محل میکروبلیدینگ شده آب نزنید، چرا که بخار حمام و آب باعث ریزش رنگ خواهد شد. این دو روش نام برده شده از روش های رایج و مرسوم در این روز ها برای زیبایی رساندن ابرو ها به شمار می روند اما باید برسی نمود که کدام روش بهتر می باشد .

  در تتو، خطوط ابرو صاف و یکدست و تیره هستند اما در میکروبلیدینگ همچون نقاشی از خطوطی به نازکی مو استفاده می‌شود تا نتیجه کار طبیعی و شبیه موهای ابرو شود. خطوط میکروبلیدینگ در لایه‌های سطحی پوست قرار می‌گیرد اما در تتوی ابرو، جوهر در لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ می‌کند. متاسفانه همه افراد از نعمت داشتن ابروهای پرپشت و ضخیم برخوردار نیستند و همچنین بسیاری از ما مهارت‌های آرایشی برای اصلاح ایرادات ابرو را نداریم.

  تا چند روز پس از میکروبلیدینگ و تا زمان بهبود زخم‌ها از انجام فعالیت‌های ورزشی که باعث تعریق و تحریک پوست می‌شوند، اجتناب کنید. تا یک هفته از شستشو و خیس کردن ابروها خودداری کنید و در زمان شستن صورت، به ابروها آب نزنید. برای تمیزکردن زخم‌ها می‌توانید از آب استریل استفاده کنید. میکروبلیدینگ با اینکه بسیار طبیعی و ظریف است اما به دلیل استفاده از رنگ دودی ماندگاری کمی دارد. همچنین ماندگاری آن در پوست‌های نرمال و خشک ببشتر از پوست‌های چرب است.

  این سبک ها شامل قرینه سازی ابرو با خط کش ، قرینه سازی ابرو به وسیله کولیس ، قرینه سازی ابرو با نخ و … می شود. البته گاهی به منظور کنترل بیشتر تعدادی از این روش ها را با هم ترکیب می کنند. در این مرحله میکرو کار و خود فرد تصویر بهتری از نتیجه طرح ایجاد شده خواهند داشت و می توانند در صورت مشاهده نقصی در طراحی قبل از اجرای هاشور آن را در این مرحله برطرف نمایند. پس از اینکه عمل به اتمام رسید بلافاصله ابروهایتان را به دقت بررسی کنید تا در صورت نیاز تغییرات لازم و جزئی که مدنظر شماست یا ایراداتی که دارد برطرف شود. درصورتی‌که جایی از ابرو خالی مانده به آن دقت کنید و درخواست کنید که میکرو کار آن را پر کند.

  رنگ‌های زرشکی، قرمز کادمیوم و رنگ‌هایی که ته‌رنگ قرمز دارند، با پوست‌های رنگ‌پریده خوب سازگار می‌شوند. البته متخصصان میکروبلیدینگ خودشان این انتخاب را برایتان انجام می‌دهند و اگر در کارشان حرفه‌ای باشند، انتخاب‌شان خوب خواهد بود. این نوع پوست معمولا خیلی حساس نیست و رنگی تقریبا عاجی دارد و به‌راحتی دچار خونریزی نمی‌شود. میکروبلیدینگ انواع متفاوتی چون نانوبروز ، پودربروز ،‌ اومبربروز ، کمبوبروز و اصلاح ابرو دارد. سعی کنید بعد از میکروبلیدینگ، فعالیت‌هایی که موجب افزایش تعریق می‌شوند انجام ندهید.

  حداقل یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ از مصرف رقیق کننده های خون خودداری کنید. مرحله چهاردهم چک کردن قسمت هایی که ممکن است رنگ نگرفته باشند با مجدد با تیغ قسمت های خالی را پر می کنیم. مرحله پنجم نقطه گذاری ها در نقاط مهم ابرو که تاج، آرک و دم ابرو را به هم متصل می کند. این تکنیک جهت رفع نواقصی که از تاتو های قبل به جا مانده، بسیار کارایی دارد.

  لازم به ذکر است که گذراندن جلسات شارژ تا حد زیادی در ماندگاری میکروبلیدینگ تاثیر مثبت خواهد داشت و انجام آن‌ها موکدا توصیه می‌شود. این در حالی است که پروسه تاتو توسط دستگاه تاتو و یک سوزن انجام می ‌شود. تکنیک میکروبلیدینگ اغلب برای تغییر فرم ابرو،‌ حجم دادن به آن و همچنین تغییر رنگ و بافت استفاده می ‌شود.

  بر همین اساس متخصص میکروبلیدینگ فرم کامل شده ابرو را روی صورت مشتری می‌ کشد تا محدوده کار مشخص شود. هاشور ابرو سه بعدی برای افرادی که اصطلاحا ابرو ندارند می‌تواند بسیار مفید عمل کند. علت این ادعا نیز در این است که خطوط هاشور در این مدل از چند خط در جهت خط spine ایجاد می شوند. جدیدترین روش میکروپیگمنتیشن که خالق آن باز هم کمپانی فی است، بریزی بروز نام دارد. بریزی بروز یا فشن بروز سبکی جدید از آرایش دائم است که می‌توان با آن ابروهای هالیوودی طراحی نمود.

  هر دو روش از ایمنی خوبی برخوردار هستند اما ایمنی میکروبلیدینگ بیشتر از میکروپیگمنتیشن است. میکروپیگمنتیشن هم مانند میکروبلیدینگ نوعی خالکوبی آرایشی نیمه‌دائمی است که متخصص این کار آن را انجام می‌دهد. در میکروپیگمنتیشن رنگدانه‌ها در لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ می‌کنند و از این نظر با میکروبلیدینگ که در لایه‌های سطحی‌تر پوست کار انجام می‌شود، فرق دارد. به همین دلیل دوام میکروپیگمنتیشن دو برابر میکروبلیدینگ است.

  همچنین اغلب به مرور زمان، رنگشان تغییر می‌ کند و به قرمزی می ‌زنند. میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ هر دو جزو روش‌ های هاشور ابرو طبقه ‌بندی می‌ شوند. با این حال در روش میکروپیگمنتیشن به جای ابزار چند تیغه از یک تیغه برای ایجاد برش‌ های ریز در ابرو استفاده می‌ شود. میکروپیگمنتیشن موی سر یا اسکالپ سر به تناسب برخی عوامل مدت زمان ماندگاری متفاوتی خواهد داشت.

  این مقیاس اولین بار برای طبقه‌بندی عددی رنگ پوست انسان در سال ۱۹۷۵ طراحی شد. به گفته آرایشگران در آرایشگاه در هفت روز اول، پوست میکروبلید شده دچار خارش میشود که امری طبیعی است. با رعایت مراقبت‌های لازم علائم خارش و التهاب به سرعت بهبود می‌یابند.

  تکنیک نانوبروز زیرشاخه‌ای از میکروپیگمنتیشن است که ظرافت بیشتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد. در این تکنیک، بدون هیچ محدودیتی می‌توان طراحی ابرو را انجام داد. محدودیت‌های مطرح شده در روش‌های فیبروز و بولد بروز به طور کامل در این روش جبران می‌شوند. روش فیبروز توسط موسسه زیبایی به نام فی راه‌اندازی شده است.

  رنگ تزریق شده در زیرپوست در روش میکروبلیدینگ، رنگدانه نام دارد. در صورتی که رنگ مورد استفاده در روش فیبروز به نام فی و متعلق به این آکادمی است و از استانداردهای آن پیروی می‌کند. میکروشیدینگ هم مانند میکروبلیدینگ هم نوعی خالکوبی آرایشی نیمه‌دائمی است. مزایا و معایب میکروبلیدینگ ابرو این روش با استفاده از ابزار دستی و رنگدانه، متخصص میکروشیدینگ نقطه‌های ریزی از رنگدانه زیر پوست قسمت‌های خالی ابرو تزریق می‌کند.

  راه حل نهایی و قطعی در پاک کردن هاشور ابرو و انواع مدل تاتو، قطعا لیزر است. معمولا با یک جلسه درمان لیزر می‌توانید هاشور را پاک کنید. تنها نکته‌ای که بسیار مهم است کلینیک لیزری است که به آن مراجعه می‌کنید.