Dragon Ball Games Minecraft Games

Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Register
 • Rooney Ryberg posted an update 3 months, 3 weeks ago

  یک ماه پس از قرارگیری این دو در کنار هم، فلوکستین موجب ایجاد جهش‌هایی در باکتری شد که مقاومت آن را در مقابل آنتی‌بیوتیک‌های متعددی افزایش دادند. کرونوس – شکی در این نیست که دلیل به وجود آمدن باکتری‌های مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک، استفاده‌ی زیاد و نادرست ما از آنتی‌بیوتیک‌ها در داروهای انسانی و داروهای کشاورزی بوده است. اما اکنون به نظر می‌رسد داروهای غیرآنتی‌بیوتیکی نیز همچون «عاملی مخفی»، سهمی در این مشکل داشته باشند.

  در نهایت اگر این مشکل پس از یک یا دو هفته از بین نرفت، حتما با پزشک خود مشورت کنید. علاوه بر موارد فوق، مصرف قرص پاروکستین حداقل 14 روز قبل یا 14 روز پس از مصرف داورهای مهارکننده‌ی مونوآمین اکسیداز مانند ایزوکربوکسازید، لینزولید، آمپول متیلن بلو، فنلزین، رازاگیلین، سلژیلین و ترانسیل پرومین ممنوع است. قرص پاروکستین را در دمای اتاق و دور از رطوبت، گرما و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنید.

  فلووکسامین بیشتر از سایر داروهای این دسته باعث خواب آلودگی میشود . عوارض اکستراپیرامیدال این دارو شامل بی قراری و علائم شبه پارکینسون است. همچنین نباید عوارض جانبی این داروها (مثل سردرد، اختلال جنسی) را در مقایسه با درمانهای ایمن دیگر نادیده گرفت. نتایج این مطالعه حاکی از آن است که فلوکستین در مراحل حاد و ادامه درمان اختلال هراس ایمن و مؤثر است . درمان با 10 میلی گرم یا 20 میلی گرم در روز فلوکستین با کاهش قابل توجهی بیشتر در تعداد کل حملات پانیک نسبت به درمان با دارونما همراه بود.

  این مکانیسم مسدود کردن گیرنده های آکسونی است که حساسیت زدایی و تنظیم آنها نیز کاهش می یابد و بنابراین سروتونین کمتری دوباره احیا می شود. این مکانیسم باعث می شود که عوارض جانبی SSRI کاهش یابد ، زیرا سطح سروتونین به سطح طبیعی کاهش می یابد. سطح سروتونین نیز در مناطق ناخواسته افزایش می یابد و اولین عوارض جانبی مشاهده می شود. SSRI ها علاوه بر تأثیر بر روی گیرنده های آکسون ، بر روی گیرنده های سروتونین در ناحیه somatodendritic (گیرنده های 5HT1A) نیز عمل می کنند و این باعث ایجاد یک سری اثرات می شود که با افزایش سروتونین پایان می یابد.

  دقت داشته باشید که ممکن است در زمان مصرف این دارو عوارض جانبی برای بیمار رخ دهد پس در چنین شرایطی سریعا باید با پزشک تماس گرفته یا به آن مراجعه کنید تا اگر خطراتی بیمار را تهدید می کند پزشک دارو را قطع یا میزان مصرف آن را تغییر بدهد. موارد مصرف و عوارض قرص فلوکستین چیست؟شناخت داروها می تواند به ما کمک فراوانی داشته باشد. اگر شما هم از افرادی باشید که افسردگی را تجربه کرده باشید یا اینکه در کنارتان شخصی وجود داشته باشد که دچار افسردگی باشد قطعا نام قرص فلوکستین را شنیده اید.

  برای ابتلای یک فرد به بیماری دیابت معمولا مجموعه ای از عوامل محیطی و ژنتیکی دست به دست هم دهند و باعث ایجاد این بیماری در فرد می شوند. در این بیماران اگر قند خون از حد معمول خود بالاتر رود و انسولین تزریق نکنند، باعث علائمی مانند بی حسی پا، تاری دید و در نهایت بی هوش شدن می شود. همانطور که می دانیم هورمون انسولین در بدن انسان تولید شده و باعث کاهش گلوکز قند خون شده و باعث ذخیره گلوکز در کبد به صورت گلیکوژن می شود.

  بهم‌خوردن مقدار این ترکیبات نشانه‌های افسردگی، وسواس، اضطراب و پانیک را به وجود می‌آورد. شربت کاتینونcathinone (چای عرب )داروی ترک اعتیاد شیشه (متامفتامین ). در صورتی که می خواهید در رابطه با موارد مصرف و عوارض قرص فلوکستین اطلاعاتی داشته باشید، ادامه این پست را مطالعه نمایید. پس از انجام این تحقیقات، دو آزمایش دیگر در ایالات متحده انجام شد تا بار دیگر درستی نتایج به دست آمده، بررسی شود.

  در بعضی مواقع فلوکستین اشتها را کاهش می‌دهد، بنابراین موجب کاهش وزن می‌شود. این حالت بیشتر در مواردی از افسردگی که فرد دچارکمبود وزن و یا پرخوری عصبی است مشاهده می‌شود. ممکن است اثرات درمانی دارو یک یا دو هفته بعد از مصرف آغاز شود‌، لذا مصرف دارو را قطع نکنید. مدل “اگر افسرده، پس پروزاک” میلیون ها نفر را بی جهت در معرض خطر عوارض جانبی جدی قرار می دهد. خطرناک ترین آنها “واکنش تحریک بیش از حد” است که با افکار اجباری خودکشی و خشونت مرتبط است. اثر داروهای ضدصـع در مصرف همزمان با فلوئوکستین و سایر داروهای مشابه خنثی می‌شود.

  با این که این تأثیر تنها در آزمایشگاه و در مقادیر بالای فلوکستین مشاهده شده، اما مشخصاً به نگرانی‌های زیادی دامن می‌زند از جمله این که ۱۰٪ فلوکستین مصرف شده توسط افراد از طریق ادرار از بدن آن‌ها خارج شده و به فاضلاب‌ها و تصفیه‌خانه‌ها ریخته می‌شود. چرا فلوکستین باید صبح مصرف شود اغلب موارد، بیماران دو دوز فلوکستین در روز یک بار در اوایل صبح و یک بار در ظهر مصرف می کنند قرص طولانی تر آزاد می شوند و یک بار در روز و در صبح مصرف می شود. دارو را می توان با یا بدون غذا و یا با یک نوشیدنی کامل مصرف کرد. اگر شما یک دوز را فراموش کردید به محض یاد آوری مصرف کنید مگر اینکه نزدیک به زمان مصرف دوز بعدی باشد و شما باید دوز بعدی خود مصرف کنید دو دوز دارو را با هم نخورید. اگر شما به طور ناگهانی شروع به تجربه عدم تعادل، گیجی، عصبانیت، سرگیجه، تپش یا ضربان قلب نامنظم، عدم پاسخدهی، توهم، لرزش غیر قابل کنترل، تب، غش یا کما شما ممکن است از مصرف بیش حد از فلوکستین رنج می برید که باید برای کنترل سم فوراً از مرکز خدمات پزشکی و اورژانس کمک بخواهید. در صورت بارداری ، به خصوص در ماه های آخر بارداری ، نباید فلوکستین مصرف شود.

  در صورت مشاهده بی قراری یا ضربان قلب تند ، فورا به پزشک مراجعه کنید. اگر از فرم مایع داروی فلوکسیتین استفاده میکنید ، باید با وسیله ای دقیق مقدار دارو اندازه گیری و سپس مصرف شود. علاوه بر این موارد این دارو ، ترس و اضطراب ، حس ناخوشایند و افکار بد را از شما میگیرد. همچنین به روش های پیشگیری از دیابت و روش های درمان این بیماری اشاره کردیم. اما همانطور که می دانیم همواره پیشگیری بهتر از درمان بوده و ریسک بسیار پایین تری را نسبت به درمان دارد.